BORDSKANON, "Vasakanon", 1900-talets andra hälft.

257966. BORDSKANON, "Vasakanon", 1900-talets andra hälft.

Miniatyr efter Regalskeppet Wasas kanoner. Grönpatinerad metall. Trälavett. Längd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 487