Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
ETSNING, från kung Carl XV, till Palmén 1800-tal.
257945. ETSNING, från kung Carl XV, till Palmén 1800-tal.
28 x 38 cm.
Slitage, skador ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 38 cm.
Slitage, skador ram.
Auktionsverket Engelholm
974