CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st snarlika, glas, 1800-tal.

257917. CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st snarlika, glas, 1800-tal.

Höjd 17-19 cm.

Ett glas med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17-19 cm.

Ett glas med kantnagg.

Antal besök: 1 273