Liten teak skänk. Danmark, 1960-tal.

2579157. Liten teak skänk. Danmark, 1960-tal.

Liten teak skänk. Danmark, 1960-tal. byrå med 2 skjutdörrar. Interna hyllor och en låda. Stämplad på baksidan ”Made in Denmark”.

cca H 73 cm x B 138,5 cm x D 43 cm.

Tecken på användning är närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841