VAS, glas, möjligen Afro Celotto, Murano, italien.

257902. VAS, glas, möjligen Afro Celotto, Murano, italien.

Osignerad.
Höjd 21 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad.
Höjd 21 cm.

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 811