Continental, skrivmaskin, Tyskland.

2579002. Continental, skrivmaskin, Tyskland.

Kontinental, skrivmaskin, Tyskland. Mekanisk skrivmaskin av metall och plast i svart yta, antal och specialtecken kan anges, H.25cm, L.38cm, W.34cm.

Tecken på slitage och gnidning, partiella repor och repor i plast och metall, en fot saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 205