PARTI BIJOUTERIER, bl.a. garnityr från The Attwood collection. 1900-tal.

257894. PARTI BIJOUTERIER, bl.a. garnityr från The Attwood collection. 1900-tal.

Collier, längd 42 cm, och örhängen med vita stenar, höjd 19,5 mm, The Attwood collection. Halskedjor, 6 st, silver, örhängen, 8 par silver. Broscher, halsband hängen. I smyckeskrin.

Slitage. Flera av silverkedjorna är av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 569