KARAFFER, 2 st, glas samt nysilver, 1900-tal.

257886. KARAFFER, 2 st, glas samt nysilver, 1900-tal.

Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage, en med minimalt nagg på framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 561