GUNGSTOL 1800-talets slut, SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

257858. GUNGSTOL 1800-talets slut, SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

Gungstol, svartmålad med guld- och polykrom, dekor.
Skrivbordsstol, höj- och sänkbar, björk.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 734