TAKLAMPA, med 5 st ljuspunkter, omkring 1900-talets mitt.

257810. TAKLAMPA, med 5 st ljuspunkter, omkring 1900-talets mitt.

Diameter ca 74 cm.

Bruksslitage, en kupa lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 74 cm.

Bruksslitage, en kupa lagad.

Antal besök: 774