PLASTBACKAR, 7 st, band annat IKEA.

2578032. PLASTBACKAR, 7 st, band annat IKEA.

Ca. 36x36x26 cm.

Slitage, repor smuts, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 36x36x26 cm.

Antal besök: 465