FAT, porslin, Japan 1900-tal.

FAT, porslin, Japan 1900-tal.
2577543. FAT, porslin, Japan 1900-tal.

Diam ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 245