Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
STEIFF ZEBRA äldre, Knapp i örat.
257748. STEIFF ZEBRA äldre, Knapp i örat.
Höjd 43 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 43 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
838