SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
257719. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

ca 57 x 28 cm.

Slitage, mindre dekorskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 57 x 28 cm.

Slitage, mindre dekorskada.

Antal besök: 639