GOLVLAMPA, "Panthella", Louis Poulsen, design Verner Panton.

257716. GOLVLAMPA, "Panthella", Louis Poulsen, design Verner Panton.

Höjd 130 cm.

Hårt bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Repor och smuts.
2 sprickor i skärmen utgående från dess översta punkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 130 cm.

Hårt bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Repor och smuts.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 457