OKÄND KONSTNÄR. Män på hästar, olja på duk, signerad L. Folta.

257694. OKÄND KONSTNÄR. Män på hästar, olja på duk, signerad L. Folta.

ca 42 x 52 cm.

Krackeleringar, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 42 x 52 cm.

Antal besök: 830