INGRID ATTERBERG. Vas, stengods, Upsala Ekeby, signerad och numrerad 62/100.

257693. INGRID ATTERBERG. Vas, stengods, Upsala Ekeby, signerad och numrerad 62/100.

Höjd 32 cm. Geometrisk dekor.

Bruksslitage. Nagg i botten.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm. Geometrisk dekor.

Bruksslitage. Nagg i botten.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Antal besök: 1 207