ARMBANDSUR, Invicta.

ARMBANDSUR, Invicta.
2576797. ARMBANDSUR, Invicta.

Originallåda medföljer.
Diameter exklusive krona: ca 40mm.

Bruksslitage, nagg i kant av glas, repor på glas samt armband, ej funktionstestad, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
2576797. ARMBANDSUR, Invicta.

Originallåda medföljer.

Antal besök: 522