SOFFBORD, Chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

257660. SOFFBORD, Chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

höjd 72 cm, diameter 91 cm.

bruksslitage, skav på bordsskivan´s kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 72 cm, diameter 91 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 053