SPEGEL, med skåp, barockstil, 1900-tal.

257633. SPEGEL, med skåp, barockstil, 1900-tal.

63 x 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 852