GÖSTA CALMEYER. INTER FRATRES.

2576265. GÖSTA CALMEYER. INTER FRATRES.

Blandteknik på duk, signerad och daterad -69, 110x85 cm.

Proveniens: konstnärens kvarlåtenskap.

Ram saknar en sida, skador och fukt.

Gösta Calmeyer (1927–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gösta Calmeyer (1927–2022)

Antal besök: 281