LEIF PERSSON. Olja på pannå.

LEIF PERSSON. Olja på pannå.
2576039. LEIF PERSSON. Olja på pannå.

Gårdsmotiv. Signerad och daterad -66
33x42 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x42 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 338