LJUSSTAKAR i mässing, ett par, Gusums Bruk 22, gustaviansk stil.

257585. LJUSSTAKAR i mässing, ett par, Gusums Bruk 22, gustaviansk stil.

Kvadratiskt fot med gallerkant. På kulfötter.
Höjd 17,5 cm.
8 cm x 8 cm.
Märkta Gusums Bruk 22.

Bruksskick.
Repor.
Någon stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.
8 cm x 8 cm.
Märkta Gusums Bruk 22.

Bruksskick.
Repor.
Någon stötskada.

Antal besök: 1 489