GÖSTA ASP. "rapsfältet", olja på duk, signerad och daterad 72.

257544. GÖSTA ASP. "rapsfältet", olja på duk, signerad och daterad 72.

44 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 48 cm.

Antal besök: 1 470