BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

25748. BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 96, bredd 48, höjd 84 cm.

Nyckel saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas, slitage.

Antal besök: 1 199