OLLE NORDBERG. "Hönsen matas", olja på duk, signerad och daterad 77.

25746. OLLE NORDBERG. "Hönsen matas", olja på duk, signerad och daterad 77.

74 x 100 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 100 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Antal besök: 1 804