STIG ALYHR. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad.

257468. STIG ALYHR. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad.

16,5 x 21,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 21,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 468