SKRIVBORD, Åtvidabergs Snickerifabrik.1900-talets första hälft.

257449. SKRIVBORD, Åtvidabergs Snickerifabrik.1900-talets första hälft.

Ek. 2 hurtsar med lådor. Utdragbara avlastningskivor på hurstar. Längd 168, bredd/djup 90, höjd 75 cm.

Bruks/åldersslitage, repor, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 681