IKEA, PIEDESTAL/BLOMBORD, 1980-tal.

2574409. IKEA, PIEDESTAL/BLOMBORD, 1980-tal.

dekorerad med spegelglas, överdel i plast (märkt IKEA 10792 - 383 003 10, löstagbar).
Höjd ca 63 cm, 28,5x28,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 63 cm, 28,5x28,5 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 052