257420. FIGURINER, 3 st, trä, bland annat kanin, Kay Bojesen, 1900-tal.
Kanin, brännmärkt Kay Bojesen, höjd ca 16 cm.
Soldat, etikettmärkt A/S Dansk Legetöjsfabrik, Köpenhamn, höjd ca 22 cm.
Åsna, höjd 13,5 cm.
Bruksslitage, fläckar. Kanin med skadade öron. Soldat saknar tillbehör. Del till åsna saknas.