TIMER, trä, metall, 1800-tal.

TIMER, trä, metall, 1800-tal.
2573948. TIMER, trä, metall, 1800-tal.

24x30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 464