BOKHYLLA, teak. 1950/1960-tal.

257389. BOKHYLLA, teak. 1950/1960-tal.

Skåpsdel, hylla samt underskåp. Längd 105 cm. Höjd 150 cm. Djup 38 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 793