BOJANER, samt vaser, 7 delar, porslin, Kina, 1900-tal.
257374. BOJANER, samt vaser, 7 delar, porslin, Kina, 1900-tal.
Höjd 7,5 - 20 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 7,5 - 20 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
502