BORDSLAMPA, förgyllt gjutgods och alabaster, 1900-tal.

25736. BORDSLAMPA, förgyllt gjutgods och alabaster, 1900-tal.

Rosa lampskärm. Höjd ca 71 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 915