AVDELNINGSKÄRM, tredelad, England, 1800-talets andra hälft.

25732. AVDELNINGSKÄRM, tredelad, England, 1800-talets andra hälft.

Fält med collage, delvis med bokmärken. Total längd ca 188, höjd 180 cm

Proveniens enligt plakett "Eleanor Townsend. Gift from her mother 1879".

Slitage, smärre skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 074