NYSILVERFÖREMÅL, 14 delar, 1900-tal.

257279. NYSILVERFÖREMÅL, 14 delar, 1900-tal.

Ljusstakar, äggkoppar, ramar samt ställ.

Slitage, ett par ljusstakar med skador. Ramar utan glas och bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 688