VAS, porslin och silver, Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

257274. VAS, porslin och silver, Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 785