SIDENTAVLA, Kina, 1900-tal.

SIDENTAVLA, Kina, 1900-tal.
257270. SIDENTAVLA, Kina, 1900-tal.

122 x 65 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

122 x 65 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 874