FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23k samt 18k guld med krona i förgyllt silver, Af Kongl. Patriotiska Sällskapet.

257261. FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23k samt 18k guld med krona i förgyllt silver, Af Kongl. Patriotiska Sällskapet.

Ring gör band stämplad 18k.
Krona i förgyllt silver.
Medalj 23k guld, stämplad MJV GULD 1954, diameter ca 3,5 cm.
Total vikt inkl band ca 25,4 gram.

Namngravyr. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring gör band stämplad 18k.
Krona i förgyllt silver.

Namngravyr. Smärre slitage.

Antal besök: 1 274