STOLAR, 11 st, Firma Ödeshög Möbelfabrik, omkring 1900-talets mitt.

257254. STOLAR, 11 st, Firma Ödeshög Möbelfabrik, omkring 1900-talets mitt.

Trä.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä.

Slitage, repor.

Antal besök: 972