SKRIVBORD, med låda i sargen, 1900-tal.

25725. SKRIVBORD, med låda i sargen, 1900-tal.

Furu. Längd 80, bredd 50, höjd 75,5 cm.

Slitage. Låda med senare botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 380