Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BJÖRN EKENGREN. Färglitografi "Höstlöv", signerad, numrerad 244/250.
257246. BJÖRN EKENGREN. Färglitografi "Höstlöv", signerad, numrerad 244/250.
45x58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x58 cm.
Garpenhus Auktioner
688