PARTI KERAMIK, 3 delar, "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

25721. PARTI KERAMIK, 3 delar, "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Formar, 2 st nr 21 samt 26. Spillkum nr 97.

Nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg och slitage.

Antal besök: 6 605