OBELISK, glas med termometer, 1900-tal.

2572008. OBELISK, glas med termometer, 1900-tal.

Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 229