DOKUMENT-/ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt.

257195. DOKUMENT-/ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt.

15 lådor, Höjd 95, längd 80, bredd 40 cm.

Proviniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene.

Slitage, repor, skador, gamla klisterlappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 509