MINIATYRSKÅP MED LÅDOR, ek och rot, tidigt 1900-tal.

257177. MINIATYRSKÅP MED LÅDOR, ek och rot, tidigt 1900-tal.

Höjd 33 cm.
Bredd 24,5 cm.
Djup 12,5 cm.
Lönnfack.

Bruksslitage.
Renoverad och med utbytta delar.
Dörr avmonterad, men medföljer med gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Bredd 24,5 cm.
Djup 12,5 cm.
Lönnfack.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 918