SILVERFÖREMÅL, 3 st, 1900-tal.

257170. SILVERFÖREMÅL, 3 st, 1900-tal.

Silverhalter mellan 830 - 925. Vikt: 379 gram.

Ålders- och bruksslitage. Tallrik med inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406