Terrin med lock, England.
Sockerskål med lock och gräddkanna, Kunglig Dansk, "Blå Blomster".
2 fat, Bing & Gröndahl.
4 chokladkoppar, 4 fat, Kunglig Dansk,"Blå Blomster".
3 mindre delar, Kunglig Dansk, "Blå Blomster".
Lätt bruksslitage.
Litet nagg i en chokladkopp.