SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

257146. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Större bordets storlek, längd 65, bredd 40, höjd 47,5 cm.

Bruksslitage, missfärgning på bordets skiva, repor samt mindre fanerskada på ena långsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 625