SKRIVBYRÅ, mahogny, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ, mahogny, 1800-tal.
25713. SKRIVBYRÅ, mahogny, 1800-tal.

Längd 106, bredd 50, höjd 89 cm.

Nyckel saknas. Slitage och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 914